Sędziowie Oddziału we Wrocławiu

Arnold Janusz
Wrocław, kom. 518470488
międzynarodowy:
– praca psów towarzyszących
– praca psów obronnych (IPO)
– obedience
– Owczarek niemiecki długowłosy i krótkowłosy (FCI – 166)

Błońska Marzena
Wrocław, kom. 601755428, e-mail: m.blonska@corundum.com.pl
międzynarodowy:
– praca psów myśliwskich – wszystkie próby i konkursy wszystkich ras psów myśliwskich

Błoński Piotr
Wrocław, tel. 713616383, kom. 601705064, e-mail: p.blonski@corundum.com.pl
międzynarodowy:
– praca psów myśliwskich – wszystkie próby i konkursy wszystkich ras psów

Boryłło Katarzyna
Wrocław, tel. 502 659 097
międzynarodowy
– Grupa 9 FCI – wszystkie rasy
– Grupa 6 FCI –  dalmatyńczyki

Chabik Adam
Wrocław, kom. 609736032, e-mail: achabik@gmail.com
międzynarodowy
– Grupa 9 FCI – wszystkie rasy (z wyłączeniem pudli)
– Grupa 6 FCI –  dalmatyńczyki

Gałecka Ewa
Legnica, tel. 767436792, kom. 506106110, e-mail: jamniki_frankyfurbo@wp.pl
krajowy:
– Grupa 4 FCI – wszystkie rasy

Jabłońska Jolanta
Wrocław, tel. 713631828, kom. 603498022, e-mail: acembruch@wp.pl
międzynarodowy:
– Grupa 2 FCI – pinczery, sznaucery, czarne teriery rosyjskie
krajowy:
– praca psów towarzyszących

Korschek Günter
Groblice, kom. 500773477
międzynarodowy
– praca psów towarzyszących
– praca psów obronnych (IPO)

Korybski Krzysztof
Oborniki Śląskie, kom. 691440204
międzynarodowy:
– praca psów myśliwskich – wszystkie próby i konkursy wszystkich ras psów

Lubaszka Aleksandra
Środa Śląska, kom. 606754737, e-mail: ekwiwalent@gmail.com
międzynarodowy:
– Grupa 1 FCI – bez owczarków niemieckich
– Grupa 5 FCI – wszystkie rasy
– Grupa 10 FCI – wszystkie rasy
– wybór Zwycięzcy Grupy 1 FCI
– wybór Zwycięzcy Grupy 5 FCI
– wybór Zwycięzcy Grupy 10 FCI
– sędzia Best in Show

Matławska Beata
Szymanów, tel. 713889044, kom. 601562550, e-mail: odlalanki@gmail.com
międzynarodowy
– Grupa 9 FCI – pudle

Mrugała Zbigniew
Wrocław, tel. 71 3727693, kom.530 668 700, e-mail: zmruga518@wp.pl
międzynarodowy:
– praca psów myśliwskich – wszystkie próby i konkursy wszystkich ras psów

Nowicki Ryszard
Wrocław, tel. 71 3556189, kom. 502391645, e-mail: misiwra@interia.pl
międzynarodowy:
– praca psów myśliwskich – wszystkie próby i konkursy wszystkich ras psów

Pulikowska – Klimonda Anna
Szymanów, kom. 607536876, e-mail: klimonda@o2.pl
międzynarodowy:
– Grupa 1 FCI – bez owczarków niemieckich
– Grupa 8 FCI – wszystkie rasy
– Grupa 9 FCI – sekcja 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10
– wybór Zwycięzcy Grupy 1 FCI
– wybór Zwycięzcy Grupy 8 FCI

Samocka Anna
Wrocław, tel. 713285162, kom. 601852262, e-mail: samotraka@poczta.fm
międzynarodowy:
– Grupa 4 FCI – wszystkie rasy
– Grupa 7 FCI – wszystkie rasy
– Grupa 8 FCI – wszystkie rasy
– wybór Zwycięzcy Grupy 4 FCI
– wybór Zwycięzcy Grupy 7 FCI
– wybór Zwycięzcy Grupy 8 FCI
– sędzia Best in Show

Skórzewska Agnieszka
Wrocław, 603423425, e-mail: elater@poczta.fm
międzynarodowy:
– Grupa 7 FCI – wszystkie rasy

Sobkowicz Anna
Kąty Wrocławskie,, tel. 713168718, kom.603482600, e-mail: kordieryt@poczta.fm
krajowy:
– Grupa 4 FCI – wszystkie rasy

Sobkowicz Roman
Kąty Wrocławskie,, tel. 713168718, kom.693636111, e-mail: romalongus@interia.pl
międzynarodowy:
– Grupa 4 FCI – wszystkie rasy

Zacharewicz Janusz
Syców, kom. 600004689, janusz@gbgv.pl
sędzia:
– międzynarodowy – Grupa 6 FCI – wszystkie rasy

Asystenci Kynologiczni Oddziału we Wrocławiu

  • Jolanta Augustyniak
  • Beata Banaszak
  • Aleksandra Cisłak
  • Agnieszka Czajka
  • Aneta Drozdowska
  • Krzysztof Gostyński
  • Joanna Janiszewska
  • Alina Jóźwik-Strugala
  • Agata Kałuska
  • Agnieszka Klarman
  • Aleksandra Najsarek
  • Tadeusz Antoni Okuniewicz
  • Małgorzata Rakowska
  • Marzena Skórzewska
  • Krzysztof Sokołowski
  • Urszula Waligóra
  • Łukasz Witkowski
  • Danuta Woźniak
  • Anna Zioberska
  • Ewa Zorychta Malczewska