SĘDZIOWIE Z ODDZIAŁU WROCŁAW

 Arnold Janusz

Swojczycka 135b, 50-419 Wrocław, kom. 518470488

sędzia – międzynarodowy – ring posłuszeństwa
sędzia – międzynarodowy – pracy psów tow.i obr.
sędzia – międzynarodowy – owczarki niemieckie
sędzia – Obedience

Błońska Marzena

Szczęśliwa 16/12, 53-446 Wrocław, kom. 601755428, e-mail: m.blonska@corundum.com.pl

sędzia – międzynarodowy – pracy psów myśliwskich

Błoński Piotr

Szczęśliwa 16/12, 53-446 Wrocław, tel. 713616383, kom. 601705064, e-mail: p.blonski@corundum.com.pl

sędzia – międzynarodowy – pracy psów myśliwskich

Boryłło Katarzyna

Kutnowska 24 b, 53-115 Wrocław, tel. 502 659 097

sędzia – międzynarodowy – Grupa 9 FCI – wszystkie rasy
sędzia – międzynarodowy – Grupa 6 FCI –  dalmatyńczyki

Chabik Adam

Gajowicka 92/18, 53-422 Wrocław, kom. 609736032, e-mail: achabik@gmail.com

sędzia – międzynarodowy – Grupa 6 FCI  – dalmatyńczyki
sędzia – międzynarodowy – Grupa 9 FCI –  z wyłączeniem pudli

Gałecka Ewa

Rynek 22 m 9, 59-220 Legnica, tel. 767436792, kom. 506106110, e-mail: jamniki_frankyfurbo@wp.pl

sędzia – krajowy – Grupa 4 FCI – wszystkie rasy

Jabłońska Jolanta

Odkrywców 11/1, 53-212 Wrocław, tel. 713631828, kom. 603498022, e-mail: acembruch@wp.pl

sędzia – międzynarodowy – Grupa 2 FCI – pinczery, sznaucery, czarne teriery rosyjskie
sędzia – krajowy – ring posłuszeństwa

Korschek Günter

Zacisze 16, 55-010 Groblice, kom. 500773477

sędzia – międzynarodowy – ring posłuszeństwa
sędzia – międzynarodowy – pracy psów tow.i obr.

Korybski Krzysztof

55-120 Oborniki Śląskie, Wielka Lipa 54, kom. 691-440-204

sędzia – międzynarodowy – pracy psów myśliwskich

Lubaszka Aleksandra

Kryniczno 44E, 55-300 Środa Śląska, kom. 606754737, e-mail: ekwiwalent@gmail.com

sędzia – międzynarodowy – Grupa 5 FCI – wszystkie rasy
sędzia – międzynarodowy – Grupa 1 FCI – bez owczarków niemieckich
wybór Zwycięzcy Grupy 1 FCI
wybór Zwycięzcy Grupy 5 FCI

 

Matławska Beata

51-180 Szymanów, Kwiatowa 2, tel. 713889044, kom. 601562550, faks: 713421336, e-mail: odlalanki@gmail.com
sędzia – międzynarodowy Grupa 9 FCI – pudle

Mrugała Zbigniew

Czytankowa 12/1, 51-173 Wrocław, tel. 71 3727693, kom.530 668 700, e-mail: zmruga518@wp.pl

sędzia – międzynarodowy – pracy psów myśliwskich

Nowicki Ryszard

Rabczańska 33, 54-035 Wrocław, tel. 71 3556189, kom. 502391645, e-mail: misiwra@interia.pl

sędzia – międzynarodowy – pracy psów myśliwskich

Pulikowska – Klimonda Anna

Kwiatowa 7, 51-180 Wrocław Szymanów,, kom. 607536876, e-mail: klimonda@o2.pl

sędzia – międzynarodowy – Grupa 1 FCI – z wyłączeniem owczarków niemieckich, BOG 1
sędzia – międzynarodowy – Grupa 8 FCI – wszystkie rasy, BOG 8
sędzia – międzynarodowy – Grupa 9 FCI – sekcja 1, 2, 3, 6, 7, 9 i 10
wybór Zwycięzcy Grupy 1 FCI
wybór Zwycięzcy Grupy 8 FCI

Samocka Anna

O. Minkowskiego 14/6, 50-362 Wrocław, tel. 713285162, kom. 601852262, e-mail: samotraka@poczta.fm

sędzia – międzynarodowy – Grupa 4 FCI – wszystkie rasy
sędzia – międzynarodowy – Grupa 7 FCI – wszystkie rasy
sędzia – międzynarodowy – Grupa 8 FCI – wszystkie rasy
sędzia – BIS

Skórzewska Agnieszka

Chłopska 2, 51-426 Wrocław, 603-423-425, e-mail: elater@poczta.fm

sędzia – krajowy – Grupa 7 FCI – wszystkie rasy

 

Sobkowicz Anna

Gniechowice, Kątecka 65, 55-080 Kąty Wrocławskie,, tel. 713168718, kom.603482600, e-mail: kordieryt@poczta.fm

sędzia – krajowy – Grupa 4 FCI – wszystkie rasy

Sobkowicz Roman

Gniechowice, Kątecka 65, 55-080 Kąty Wrocławskie,, tel. 713168718, kom.693636111, e-mail: romalongus@interia.pl

sędzia – międzynarodowy – Grupa 4 FCI – wszystkie rasy

Zacharewicz Janusz

Drołtowice 16, 56-500 Syców, kom. 600-004-689, gbgv@gbgv.pl

sędzia – międzynarodowy – Grupa 6 FCI – wszystkie rasy