AGILITY

aktualnie cieszący się dużą popularnością sport kynologiczny, w którym pies pokonuje tor przeszkód składający się z różnych elementów, np. kładki, slalomu, tuneli czy przeszkód skokowych. Przewodnik prowadzi psa wg kolejności przeszkód, wskazując je za pomocą głosu, ułożenia ciała i gestów. Nauka pokonywania toru agility wymaga wiele pracy i zaangażowania, jednak jest bardzo ciekawą formą aktywności z pupilem.

Sprzęt potrzebny na zajęcia: płaska obroża lub szelki, zwykła smycz (nie flexi), zabawki, które lubi pies (np. piłka na sznurku, szarpak polarowy), smakołyki naturalne (np. gotowana wołowina, serca).Dla przewodnika obuwie sportowe, saszetka na zabawki i smakołyki.

informacje – Danuta Woźniak (500 128 148)

FLYBALL

to wyścigi psich sztafet. Na dwóch równoległych torach rywalizują ze sobą dwie psie sztafety. Wygrywa ta, która wykona bezbłędny bieg szybciej od rywali.
Flyball to przede wszystkim sport drużynowy. We flyballu jeden pies jest małą cząstką drużyny, składającej się z 5-6 psów.
Na zajęcia należy mieć szelki i wodę dla psa.

Propozycja jest skierowana do osób, które chciałyby sprawdzić się ze swoimi psami w jednym z najbardziej emocjonujących psich sportów.
Jakie psy są mile widziane?
-rasowe i nierasowe
-małe i średnie
-o sportowej sylwetce, szczupłe, zwinne, szybkie
-świetnie aportujące, radośnie i z chęcią przynoszące i oddające właścicielowi łup,
-w szczególności cenne dla nas są psy, które mają w kłębie pomiędzy 30 i 40 cm, ale w żadnym razie nie wykluczamy innych

Jakie psy nie sprawdzą się na zajęciach flyballowych:
-agresywne,
-otyłe,
-z przeciwskazaniami do uprawiania sportu
-rasy o bardzo ciężkiej budowie

Jeśli jesteś pełnoletni, chcesz spróbować swoich sił we flyballu, a twój pies spełnia powyższe kryteria, napisz lub zadzwoń do nas: agnieszka@woof.com.pl
Prowadząca – Agnieszka Matejczuk (606-357-441)

Zajęcia odbywają się w soboty i niedzielę 12:30-15:00

OBEDIENCE

informacje wkrótce

zajęcia w każdy wtorek o godz. 18:30 (wybiórczo w czwartki o godz. 07:00 – tylko dla zaawansowanych)

Prowadząca – Danuta Woźniak (500-128-048)

PSIE PRZEDSZKOLE

Przedszkole przeznaczone dla szczeniąt od 03. do końca 09. miesiąca życia.

  • młodsze szczenięta od 3 do końca 6. miesiąca – 200,00 zł/1 miesiąc – od godz.10:00 (psy dużych ras) – od godz.11:00 (psy ras małych) (soboty i niedziele)
  • starsze szczenięta od 6 do końca 9. miesiąca – 200,00 zł/1 miesiąc – od godz.09:00 (soboty i niedziele)

Zajęcia polegają na socjalizacji w otoczeniu innych psów oraz obcych ludzi. Prowadząca poprzez szereg ciekawych zajęć uczy podstaw posłuszeństwa oraz pokazuje w jaki sposób przyzwyczaić malucha do zachowań podczas wystaw.

Poważne zadania przeplatane są zabawą z rówieśnikami.

Zapraszamy w każdą  sobotę oraz niedzielę!

Prowadząca – Danuta Motowidło (697324854)