Akita

„MORINOKODOMO ”

Hodowca: Adam Haratym, Sylwia Gabryś

www.morinokodomo.pl

Tel. +48 514 311 414

„Akai Kitsune”

Hodowca: Mariusz Śliwiński

www.akaikitsune.pl

„Mizuki Kensha”

Hodowca: Rafał Muzyka

www.mizuki-kensha.pl

Tel. +48 666 646 800

„Okaeri”

Hodowca: Krzysztof i Monika Łacni

Tel. +48 667 209 887, +48 661 660 996

„Yujo Akita (FCI)”

Hodowca: Kamila Drelicharz-Bukowska

Tel. +48 663 435 080

alaskan malamute

„Timber Valley”

Hodowca: Paweł Węgłowski

„Snow Kids”

Hodowca: Zaryna Lohvin 

Tel. 668 227 927 
 

Basenji

„Ofindoro”

Hodowca: Zuzanna Ligocka

tel. 781 046 425
e-mail: zuzanna.ligocka@gmail.com
www.ofindoro.pl

Chow-Chow

„Cha-Mi-Gu”

Hodowca: Elżbieta Mirecka

www.chamigu.com

Mumuru”

Hodowca: Grażyna Madaj

łajka zachodniosyberyjska

„Taiga Ghost”

Hodowca: Wiktor Biesiadecki

www.laikadog.pl

Shiba

„z Makdani”

Hodowca: Małgorzata Ławniczak
Tel. +48 601 553 583
e-mail: zmakdani@gmail.com

siberian husky

„I.M and Winter Friends”

Hodowcy: Iwona i Marek Hoderni

http://winterfriends.pl/

szpic mały biały

„Krisanda”

Hodowca: Janina Fijałkowska

 

„Proud of You (FCI)”

Hodowca: Karolina Dudziak-Rychły
Tel. +48 505 178 506
e-mail: karola.dudziak@wp.pl

 

szpic miniaturowy, szpic mały kolorowy współczesny, szpic mały biały

„z Niedźwiedziej Gawry”

Hodowca: Ewa Urbanowicz

Szpic miniaturowy Pomeranian

 „Ekwiwalent”

Hodowca: Aleksandra Lubaszka

Tel. +48 606 754 737
www.ekwiwalent.pl
e-mail: ekwiwalent@gmail.com

„Snow Kids”

Hodowca: Zaryna Lohvin
Tel. +48 668 227 927
e-mail: zarynalohvin@gmail.com

„Loudlove”

Hodowca: Marta Zapłotna
Tel. +48 606 374 949
e-mail: mzaplotna@gmail.com

„Alfa Hara”

Hodowca: Bogna Ugarynko-Osikowicz
Tel. +48 501 449 871
e-mail: alfahara@wp.pl

„Misiowy Raj”

Hodowca: Monika Kolbusz
Tel. +48 534 122 991
e-mail: misiowyrajwroclaw@gmail.com

„z Niedźwiedziej Gawry”

Hodowca: Ewa Urbanowicz-Tyl
Tel. +48 692 201 510
e-mail: niegawra@gmail.com

„Kenola”

Hodowca: Sebastian Zajączkowski
Tel. +48 507 099 818
e-mail: kenola@wp.pl

„Prestige Pom”

Hodowca: Ewelina Pastusiak
Tel. +48 500 049 404
e-mail: ewelina.pastusiak@gmail.com

„Royal Sweet Pom”

Hodowca: Monika Bigorowska
Tel. +48 501 984 994
e-mail: sklepsamiswoi@gmail.com

„od Szczepanki”

Hodowca: Anna Szczepanowska
Tel. +48 509 509 415
e-mail: szczepanowska.anna@gmail.com

„World Poms”

Hodowca: Marta Kuc
Tel. +48 882 356 062
e-mail: skoczyk.marta@gmail.com

„Millenium Kinig Star”

Hodowca: Zbigniew Łeński
Tel. +48 796 282 201
e-mail: zlenski@wp.pl

„Ślężański Skarbiec”

Hodowca: Dariusz Łeński
Tel. +48 608 492 750
e-mail: dlenski@onet.pl

„Dhaliada”

Hodowca: Bożena Dudek
Tel. +48 602 466 828
e-mail: bomar@icenter.pl

„Dolly Lolly Poms”

Hodowca: Justyna Jaworska-Halbtuch
Tel. +48 602 281 326
e-mail: justyna@halbtuch.com

„Valley of Silence”

Hodowca: Małgorzata Sienkiewicz
Tel. +48 508 045 431
e-mail: m.sienkiewicz3@op.pl

szpic wilczy

„Magiczny Orlik”

Hodowca: Agnieszka Jurczak

www.szpicewilcze.pl